З радістю повідомляємо, що застосунок GO TO-U бере участь у Mobile-First Award 2025! Це перша в Україні премія, яка відзначає найкращі мобільні застосунки, створені українськими командами.
Наш додаток представлений у номінації «Найкраще рішення для міського життя та Smart City» — серед сервісів, які змінюють міський простір на краще.

Ми в GO TO-U щодня працюємо над тим, щоб заряджання електромобіля було зручним, доступним і приємним — саме таким, як у нашому застосунку.
І ми будемо раді вашій підтримці!
Проголосувати за GO TO-U можна за посиланням.
Голосування триває до 5 липня, а результати оголосять 17 липня під час конференції Mobile App Vision 2025 у Києві.
До речі, серед усіх, хто візьме участь у голосуванні буде проведено розіграш подарункових сертифікатів від організаторів премії.
Дякуємо, що ви з нами! GO TO-U заряджає не лише авто, а й зміни на краще!
